SEYMENLİ
Hakkımızda

Hakkımızda

Tarih 1968 yılını gösterdiğinde Nuri SEKMEN’in Yoğunoluk,Ordu’da Gıda, Nakliye ve Yolcu Taşımacılığı faaliyetlerine başlamasıyla SEYMENLİ’nin temelleri atılmış oldu.  İkinci kuşak tarafından 1999’dan itibaren ticari faaliyetler devam ettirildi.

2007 yılında Seymenli Nakliyat ve ES Yapı’nın kurulmasıyla Seymenli Group olma yolunda ilk adımlar atılmış oldu. Firmamız zaman içerisinde farklı iş kollarına girmesiyle ticaret alanı oldukça genişledi.

2018 yılında Seymenli Group adını aldı. Nakliye ve inşaat sektöründen sonra sırasıyla Çelik Konstrüksiyon, Atık Bertarafı, Geri Dönüşüm Danışmanlığı, Hurda (Plastik, Kağıt, Naylon, Pet) Alım Satımı, Sanayi Kömürü ve son olarak Toptan Gıda sektörüne girdi.

Firmamızın kökeninde “Güvenilir ve Kaliteli Hizmet” anlayışı bulunmaktadır. Bu iki kavramla bütünleştirdiğimiz yenilikçi vizyonumuz ile sadece iş yapmayı ve kar elde etmeyi değil; topluma öncü ve örnek olmayı da prensiplerimiz haline getirmiş bulunuyoruz.

En kaliteli ve en iyi hizmeti vermeyi firma kültürünün değişmez ilkeleri haline getiren Seymenli Group olarak A’dan Z’ye tüm birimlerimizde aynı bilinci ve sorumluluğu taşıyan ekip arkadaşlarımız ve Partner firmalarımızla yolumuza devam ediyoruz. Bu anlayışın temelinde ise sadece maddi kazanç elde eden bir firma olmak değil; topluma faydalı, kurumsal yurttaşlık bilincine sahip olmaya verdiğimiz değer bulunmaktadır.